top of page

Elpošanas sesijas spēks

Realizēt savu potenciālu nozīmē radīt veiksmīgus apstākļus savu spēju izpausmei. Apzinot un mazinot traucējošā ietekmi varam labāk justies un sasniegt vairāk!

Ar elpošanas pieredzi iepazīsti savas domas  un emocijas, lai vēl apzinātāk pieredzētu savu izaugsmes ceļu iekšējās brīvības vai dziļā miera iegūšanai.

Lai profesionāli realizētos savā darba vietā, piedāvāju iepazīties ar Tava potenciāla jaudu, kas mīt zemapziņas dzīlēs, lai vari elpas sesijā atbrīvot iekšējo spriedzi, nomāktību vai neticību sev un pieredzēt savu patieso enerģiju, kas snauž no mazotnes.

 

Toreiz, kad bijām mazi bērni, ļāvām sev sapņot un ticējām, ka izaugsim lieli - varēsim visu. Tā ir taisnība - vairāku elpas sesiju rezultātā varēsi savienoties ar šo aizmirsto sajūtu, lai gūtu panākumus šodien! Spēsi pieredzēt savu stāstu, lai atbalstošā vidē novērstu traucējošo!

Individuali-elpo-rudite-nicgale_edited.jpg

INDIVIDUĀLĀS ELPOŠANAS SESIJAS

Personīgam padziļinātam stāstam, specifisku jautājumu risināšanai personīgās labsajūtas atgūšanai vai profesionālās jomas ievirzei.

Sesijas process sākas jau ar vēlmi pieteikties uz elpošanas sesiju. Visam tālākajam ir būtiska nozīme, ko pārrunājam tiekoties sesijas dienā.

Sesijas ilgums var ilgt pat līdz trīs stundām: sesijas nodoma atvēršana, elpošanas piedzīvojums, mierpilns pēcsesijas laiks un norādes harmoniskai un praktiskai tālākbūšnai. 

 

Sesijas vērtība ir mērojama dzīves attīstītajos rezultātos, kas izsakāma tūkstošos / par elpas sesiju 150 EUR / 300 EUR par ūdens elpas sesiju.

Sesijas notiek darba dienās vai izņēmuma kārtā brīvdienās. Pieteikšanās personīgi vienojoties par laiku T. 28 118 118 

Individuālās sesijas
Grupas-elpa-Rudite-Nicgale.jpg

GRUPU ELPAS SESIJAS

Sablīvētās enerģijas atbrīvošanai, traucējošo domu, uzskatu un pārliecību apzināšanai, darbs ar zemapziņas potenciālu savu slēpto emociju iepazīšanai.

Grupas sesijas norit darbadienu vakaros ar konkrētu tēmu trim sesijām pēc kārtas.

MAIJĀ pl. 18:30-21:00

2.maijs

Traucējošā nomešana un enerģijas atbrīvošana

14.maijs

Enerģijas aktivizēšana savas aktualitātes virzībai

28.maijs

Realitātes spēks, savienošanās ar savu enerģētisko potenciālu

 

Dalība 50 EUR​ par katru sesiju

Grupas-elpa-Rudite-Nicgale.jpg
Grupu elpas sesija
apzinatibs-celojums.jpg

CEĻOJUMS SEVĪ

Personalizēts un individualizēts vienas dienas apzinātības ceļojums sevī, atgūstot savu izkliedēto enerģiju no pagātnes. Šis ceļojums ir piemērots regulāriem elpotājiem, lai vēl efektīvāk noslēgtu saites ar pagātni un savienotos ar sevi spēkā tagadnes mirklī.

Šī diena 12 stundu garumā ir piepildīta ar nedalītu uzmanību tikai sev, atgūstot veselumu un iekšēju mieru.

 

Diena paredz nokļūt dažādās vietās Latvijā vai tuvējās valstīs, kas atstājušas nospiedumu Tavā dzīvē.

Par šādas notikšanas norisi pievienotā vērtība ir visa Tava turpmākā dzīve. 

Vienas dienas retrīts 500-700 EUR.

 

Sazinies ar mani par savu stāstu un vienosimies T. 28118118

Ceļojums sevī
bottom of page