top of page
Sky

Apzinātā elpa

Lai realizētu savu enerģiju un potenciālu, svarīgs aspekts ir apzinātai elpai. Ar dažādām elpošanas metodēm, vari atklāt savu apslēpto potenciālu, iepazīt nerealizētās spējas, pilnvērtīgi izpausties profesionālajā vidē un attīstīties karjerā. 

Transformējošā elpošana

Esmu rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, ko Latvijā pazīst arī kā Atdzimšanas elpošanu (Rebirthing Breathwork) un dziedinošo Laika līniju (Time Line Healing) praktiķe. Esmu biznesa un dzīves koučinga trenere karjeras pārmaiņas un personības pilnveides procesos. Pasniedzu elpošanas sesijas individuāli un grupās. Jāņa Brūna vadībā Dzīves Virsotnes akadēmijā 2021./2022.gadā ieguvu sertifikātu.

Informācija un pieteikšanās zvanot personīgi 28 118 118

photo_2023-04-05_09-15-09_edited_edited.jpg

Kristāliskās elpas

Prakses savas enerģētiskās struktūras aktivizēšanai, enerģijas plūsmas atjaunošanai, veselībai un vitalitātei, iekšējā un ārējā prieka vairošanai.

Reģistrējies aplikācijā, kurā ir apkopotas prakses pa līmeņiem enerģētiskā potenciāla attīstībai.

Nodošu enerģētisko centru kristalizācijas prakses, ko esmu pieredzējusi no saviem skolotājiem. Tās man ir ļoti palīdzējušas būt veselai, kad varēju nebūt vesela un būt savā spēkā, kad varēju nolaist rokas nespēkā. 
 

Es praktizēju tās ikdienu teju no 2018. gada, aktivizējot savu enerģētisko lauku, lai strādātu ar cilvēkiem. Attīstos, pilnveidojos un dalos tajā, ko zinu, lai mēs kopā ietu attīstības ceļu.

Pavadīšu tevi šajā procesā, lai vari apgūt šīs prakses savas enerģētiskās struktūras aktivizēšanai un turpināt tās praktizēt patstāvīgi ik mirkli, kad sajutīsi.

iStock-1475725414_edited.jpg

Elpošanas sesijas

Logo_RN (1).png
bottom of page