top of page
PROFESIONĀLĀ (3).png

Personīgā dzīve & Profesionālā dzīve
Ļoti personīgi…

No rudens | darbadienās

Anchor 1

6 PIEREDZES APMAIŅAS VAKARI

RUNĀSIM PAR DAŽĀDĀM TĒMĀM:

 • Kam Tu piederi pusmūžā, viduspāreja.

 • Diskriminācija darba tirgū: Mīti un patiesības.

 • Ticība sev: produktīva enerģijas virzīšana.

 • Dzīve šajā mirklī: prāta ceļš un sirds ceļš.

 • Kā bruģēt savu ceļu uz izdošanos?

 • Pārliecības un uzskati – kuras kavē, kuras virza?

 • Personīgās jaudas gūšana – enerģijas avoti.

 • Dalībnieku aktuālie jautājumi.

Pieskarsimies sensitīvām tēmām. 
Emocionāli atklāti un godīgi. 
Sociāli inteliģenti. 

SARUNU VADĪTĀJAS

Biruta_Bera2.png

Biruta Bēra, 60+

Pensionēta starptautisko sabiedrisko attiecību eksperte, piepildītas personīgās dzīves entuziaste un dažādu sabiedrisku projektu autore un līdzautore, Transformējošās un rekreatīvās elpošanas pasniedzēja.

www.birutabera.lv

R.N.png

Rudīte Nīcgale, 40+

Karjeras un CV izstrādes vietas VIP CV dibinātāja, personības pilnveides trenere, Transformējošās un rekreatīvās elpošanas pasniedzēja.

Mēs esam satikušās Biruta un Rudīte, katra ar savu stāstu, katra ar savu pieredzi, lai radītu sarunu telpu par diskriminējošo tēmu - vecums.

 

Darba tirgū valda vecuma cenzs 40+ un 50+, dodot iespējas jaunākiem cilvēkiem biežāk. Iesūtītos CV bieži vien pat neizskata, vadoties pēc vecuma stereotipiem. Kas ir šie stereotipi, kāpēc tie ir, kas tos rada un kā tos apiet – par to šīs sarunas. Visu, kas aktuāls profesionālajā un arī personīgajā pilnveidē! 
 

Biruta saka: “Mans šī brīža darbs ir mans “vecums”, ne tikai sadzīvot ar to, bet izmantot šī vecumposma sniegtās priekšrocības”.

 • Kā mēs iepazināmies un tapa sarunu vakari?
  Interešu grupas saved kopā cilvēkus. Mēs abas iepazināmies attālinātajā vidē – video sarunās biznesa grupas ietvaros. Vēlāk Biruta mani uzrunāja praktiska jautājuma apspriešanai – sarunājot individuālu online sarunu. Mūsu saruna izvērtās daudz dziļāka un plašāka, kā tikai sākotnēji formāla saruna par aktualitāti. Biruta runājot mani suģestēja ar savu plašo redzējumu, sapratu, ka aiz visa stāv kaut kas liels un sāku jautāt par viņas profesionālo pieredzi. Tur atvērās milzu pasaule, kā viņa sevi ir pieredzējusi, kā redz dzīvi un ko ir gatava dot apkārtējiem. Noskaidroju, ka Biruta pēc profesionālo virsotņu sasniegšanas publiskajā pārvaldē, nebūt nav iestigusi, bet plaši realizējās personīgajā dzīvē. Ir ienirusi dažādās interesēs: pēdu refleksoloģijas prasmes, rekreatīvās elpošanas sesiju vadītāja, sejas jogas praktiķe, aromterapeite un augu pasaules zinātāja, veselīga uztura piekritēja. Sapratu, ka vēlos iepazīties ar viņu tuvāk – satikties un ieskatīties acīs klātienē. Kā viņa to visu spēj?! Mūsu pirmā klātienes satikšanās caurvijās ar pēdas lutināšanas procedūru, kas mijās ar dažādiem interesantiem krustpunktiem. Sarunu plašums deva impulsu turpināt sarunas. Kādā no nākamajām reizēm atklājās mūsu kopīgā tēma – realizēšanās ierobežojumi dažādos vecumposmos. Tā tapa ideja par kopēju sarunu vakaru tieši ar mērķi – sarunas par diskriminējošo pieredzi – vecums.
 • Plašāks Birutas stāsts, kā dzima ideja par sarunu vakariem:
  Pirmā tikšanās ar Rudīti bija virtuāla, Dzīves Virsotnes vadītāja Jāņa Brūna rīkotajā biznesa grupā. Toreiz mūsu sarunu pamatā uzturēja pasniedzēji, kuri beiguši Dzīves virsotnes akadēmiju pēc manis. Un es jau no pirmajiem teikumiem sajutu fantastisku enerģiju, burtiski dzirksteļošanu, mērķtiecību un vēlmi izzināt maksimāli iespējamo par apspriežamo tēmu un varbūt pat vairāk. Tas bija laiks, kad man trūka enerģijas, jutos iestrēgusi, lai gan nopietni darīju savas lietas, piedalījos, biju savā dzīvē, protams, ka no malas viss it kā notika. Un Rudīte sāka ar konkrētu piedāvājumu, pastāstīja par izdarīto, minēja vairākus priekšlikumus, atzinās, ko līdz šim nav izdevies izdarīt. To visu viņa izdarīja ar smaidu, pieliekusies tuvāk datora ekrānam, lai tiktu labāk uztverta. Un viņas zināšanas, ātrā reakcija un galvenais jautājuma izklāsts atstāja uz mani paliekošu iespaidu. Es nodomāju, žēl, ka es nemeklēju darbu. Ja tā būtu, es noteikti uzticētos Rudītei! Novērtēju viņas aizņemtību un pagāja vairāki mēneši līdz nolēmu viņu uzrunāt tieši! Jā mēs satikāmies, runājām par jaukām lietām, Rudītei veicu enerģētisko pēdu rituālu. Priecājos, ka viņa to novērtēja. Un pazibēja doma par sadarbību, toreiz vēl pietiekami abstrakta, bet intriģējoša. Novēroju, mūsu sarunās, kā Rudīte izjūt mani sarunā no profesionālās pieredzes aspekta un savas ekspertes skatu punkta. Kā piedzīvot savu labāko laiku dzīvei šeit un tagad? Sarunā vārds pa vārdam secinājām ka ir tēmas, kuras ne vienmēr varam runāt ar tuviniekiem un draudzenēm, ko sajūtam kā nastu – mūsu vecums. Ļoti bieži tas ir ne tik daudz pats fiziskais vecums, bet gan stereotipi, leģendas un mīti. Un tā nu mēs ar Rudīti gribam šos mītus izkliedēt un iet kopā, jo mums ir ko teikt vienai otrai un Jums!

Esi kopā ar mums - līdzīgi domājošiem!

Ja esi pēdējo mēnešu laikā vairākkārt aizdomājies par vecuma diskrimināciju, tad iespējams, ir vērts saņemt atbildes… Kad lielā dzīves pieredze ir priekšrocība, kad trūkums? Kā sevi prasmīgi reprezentēt? Kā kļūt apmierinātam ar savu dzīvi?

SARUNU VAKARI PAR PROFESIONĀLO REALIZĒŠANOS SASNIEDZOT 50+

KĀ VADĪT UN IZPAUST SEVI

Norise: 2023.gada rudenī

 

 6 LIVE ZOOM sarunās

 

Stipram dzīvespriekam, veiksmīgām profesionālajām attiecībām, interesei par dzīvi! 

bottom of page