top of page
Praktisks brīvdienu ceļvedis
GURU_Leadership_RGB_Web_transparent.png

PIRMĀS VADĪTĀJU BRĪVDIENAS LATVIJĀ!

SIRDS
KOMUNIKĀCIJA
VADĪBĀ

GURU1.jpeg

Pievienojies Sirds Vadītāju pulkam un saņem informāciju par meistarklasēm

Paldies par kontaktu!

Anchor 1

VADĪTĀJ, VAI VĒLIES VADĪT NO SIRDS?

Laipni lūgti vadītāju brīvdienās, kurās Tev tiek dota iespēja kļūt par vadītāju ar holistisku redzējumu komandas vadībā! Šajās dienās Tu:

iegūsi vadības metodes komunikācijā, kuras pielietot ikdienas sarunās ar darbiniekiem, kolēģiem un augstāk esošo vadību;

apgūsi iemaņas, kā attīstīt sev aizraujošu profesionālo vidi, lai iegūtu prieku sekmīgai sadarbībai ar komandu visos līmeņos;

saņemsi ievirzi, lai savu darba vietu radītu par sirds aizraušanās vidi un saņemtu prieku pat no ikdienas rutīnas; 

atklāsi kompetences, kuras sevī attīstīt, lai kļūtu vēl efektīvāks vadītājs ar paplašinātu redzējumu izaicinošu biznesa mērķu sasniegšanai!

Gunta & Rudīte Fotogrāfs Sandis Lazda for edit-200.jpeg

Komunikācijas krustpunkti: prāts un sirds

 

Biznesa procesos mēs visi esam iesaistīti savstarpējās sarunās, un tā ir mūsu izvēle, kā mēs komunicējam cits ar citu savu darba uzdevumu paveikšanai. Komunikācija sirds valodā ir pieredze, kuru var attīstīt ikviens, kas to ļoti vēlas.

 

Sirds telpa ir kā krustpunkts, kurā krustojās zemes praktiskās un garīgās dzīves pieredzes. Sanākot kopā abām pieredzēm, mēs atrodam sirds centru un sirds sajūtu. Sirds krustpunkta vienotība un līdzsvars nosaka komunikācijas plūsmas izvēles.

 

Apzināta izvēle sirds līmenī var notikt tikai tad, ja esam iekšēji līdzsvaroti, kā arī esam attīstījuši sirds telpu, iepazinuši savu sirds sajūtu, lai sarunātos sirds valodā. Šo metodi var panākt ar sirds koherences praksēm.

PĒC IEKŠĒJĀS VADĪŠANAS NĀK ĀRĒJĀ VADĪŠANA

KAS TEVI SAGAIDA?

GURU3.jpeg

KOMUNIKĀCIJAS MODEĻI

 

Skaidri saprotamas metodes, kas izstrādātas uz biznesa koučinga bāzes, un kuras radoši var integrēt savā esošajā komunikācijas modelī. Holistisks redzējums, kā noslīpēt profesionālismu un sasniegt personīgās komunikācijas virsotnes.

GURU5.jpeg

PRAKTISKAS MEISTARKLASES

 

Praktiska un noderīga informācija, kā komunikācijas aspektus iekļaut un nostiprināt savā ikdienā, sirds sajūtu paplašināšana. Pieredzes stāsti un neizdošanās. Attīstošas komunikācijas prakses darbam ar komandu.

GURU6.jpeg

ELPOŠANAS PRAKSES

 

Elpošanas metodes, kas ļaus pieredzēt enerģētisku atraisīšanos, lai sajustu sevi ar sirds sajūtu, nevis prātu. Attīstošas prakses ar dažādām elpošanas tehnikām - intervālo elpošanu, savienoto elpu un kristāliskās enerģijas elpu. Elpošana nav saistīta ar jogas praksēm.

GURU_Leadership_bultas_baltas.png

PĀRZINI AR PRĀTU UN KOMUNICĒ AR SIRDI

Gunta & Rudīte Fotogrāfs Sandis Lazda for edit-193.jpeg

HOLISTISKA IZPRATNE PAR KOMUNIKĀCIJU UN ENERĢIJAS APMAIŅU

Sirds komunikācija vadībā ietver padziļinātu izpratni par komunikācijas procesos notiekošo enerģijas apmaiņu. 

 

Ar prātu izprotot komunikācijas līmeņus, atpazīstam savu komunikācijas manieri un spējam apzināties, kādu enerģētisko ietekmi raidām un saņemam atpakaļ no sarunas biedra. Sākums ir sevī. Ko mēs raidām - to saņemam. Tā veidojas komunikācijas plūsma, kas nostiprina abpusēji veiksmīgu komunikāciju.

 

Apzinoties sarunas taktikas un savas komunikācijas patieso nodomu ietekmi, varēsiet radīt vinnējošu komunikācijas plūsmu. Tā paver vietu sirds telpai un harmoniskai videi, kurā notiek atbalstoša enerģijas apmaiņa. Sirds līmeņa apzinātas domas un emocijas attīsta nevardarbīgu komunikāciju, attīstās sirds inteliģence, lai radītu sev un citiem vidi, kurā izpaust savus talantus, būt savas izpausmes augstākajā punktā un realizēties tā, kā vēlies no sirds!

Spēt sevi vadīt caur sirds sajūtu ir augstākā līmeņa meistarība. Savienojoties ar savu sirdi, vadītprasme un komunikācija attīstās citā sadarbības frekvencē – tā atver otra cilvēka sirdi. Komunikācija notiek būtības līmenī, un tā ir enerģijas apmaiņa ar mīlestības klātbūtni tajā, ko darām. Ar sirds un būtības līmeņa apzinātu rīcību, paveras vēl plašāki apvāršņi biznesa procesiem un darba uzdevumu izpildei. Iegūsti šo paplašināto pieredzi savā profesionālajā vidē, lai realizētos, kā arī pieredzētu sirds nodarbošanās sajūtu un mīlestību par padarīto visos līmeņos!

GURU_Leadership_bultas_baltas.png

VISA SĀKUMS IR KOMUNIKĀCIJA AR SEVI PAŠU, TIKAI TAD KOMUNIKĀCIJA AR OTRU

KOMANDA

Gunta & Rudīte Fotogrāfs Sandis Lazda for edit-130.jpeg

RUDĪTE NĪCGALE

Karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas VIP CV dibinātāja, ECF "3D koučings biznesā" metožu mentore un biznesa grupu vadītāja, personības pilnveides trenere un semināru vadītāja, transformējošās un rekreatīvās elpošanas (rebirthing breathwork) pasniedzēja.

Gunta & Rudīte Fotogrāfs Sandis Lazda for edit-002.jpeg

GUNTA ŠMĒDIŅA

Kreatīvās un holistiskās vadības kaislīga piekritēja. Šobrīd vidējā līmeņa vadītāja starptautiskā arenā banku sektorā. Apguvusi un pielieto gan koučinga, gan sistēmisko risinājumu pieeju organizācijās. “Points of You” eksperta līmeņa praktiķe vizuālo kartīšu metodes pielietošanā.

KĀ MĒS SATIKĀMIES UN RADĪJĀM 
VADĪTĀJU BRĪVDIENAS

GURU_Leadership_bultas_baltas.png

Mēs abas iepazināmies ICF rīkotajā konferencē 2018.gadā. Guntai tas bija nozīmīgs pagrieziena punkts profesionālajā dzīvē, pieņemot Rudītes aicinājumu pievienoties 7 mēnešu koučinga apmācībām, kas sākās nākamajā dienā. Rudīte bija apmācībās mentore jau vairākus gadus un mēs sadarbojāmies kopā. Šo apstākļu sakritība - īstajā laikā un vietā mainīja Guntas profesionālo dzīvi izaugsmes virzienā.

Gunta ir darītāja un praktiķe. Jaunās zināšanas uzreiz tiek pielietotas darbā ar komandu, kombinētas ar dažādiem vadības rīkiem, nebaidoties eksperimentēt un radīt jaunas šķautnes, tādējādi attīstot sevī vispusīgu līderību. Guntai apgūstot koučingu, radās lielāki mērķi, ko vēlas sasniegt vadības sfērā un viens no mērķiem bija radīt platformu vadītāja iedvesmai un atbalstam.

Rudīte, tāpat kā Gunta ir praktiķe - koučinga prasmes liek lietā savā praksē konsultējot klientus par profesionālajiem karjeras mērķiem, kā arī vadot apmācību grupas personības pilnveidē. Paralēli koučinga apmācību vadīšanai, Rudīte apguva elpošanas tehnikas personīgo spēju attīstībai profesionālajā vidē, lai atbalstītu klientus holistiskā redzējumā.

2022.gada vidū satiekoties neformālā sarunā, abas secinājām, ka raugoties no dažādiem skatu punktiem, mūsu profesionālie mērķi sakrīt - izstrādātu jaunu holistisku konceptu vadītāju iedvesmošanai.

Ar jaunradīto Guntas un Rudītes projektu GURU Leadership mēs vēlamies sniegt vadītājiem iespēju kļūt zinošākiem komunikācijas rīkos, praktiski pielietot vispusīgas metodes, lai atklātu savu autentisko līderību, virzītu komandu veiksmīgai sadarbībai un celtu biznesa rezultātus.

GURU7.jpeg
GURU_Leadership_bultas_baltas.png

MŪSU VĪZIJA IR

JAUDĪGI VADĪTĀJI, KURI TIC SEV UN KOMUNICĒ SIRDS LĪMENĪ

ĪPAŠAIS VIESIS

jānis brūns.jpg

JĀNIS BRŪNS

Dzīves Virsotnes dibinātājs un vadītājs, transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts rekreatīvās elpošanas (Rebirthing breathwork international) pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

PROGRAMMA

Atvērsim jaunā līmenī vārdus: VADĪBA, KOMUNIKĀCIJA, EFEKTIVITĀTE, REDZĒJUMS - izpratnes, aktivizācijas un pielietošanas līmenī. Notiks tīklošanās un pieredzes apmaiņa ar citiem vadītājiem katrā no šīm dienām. Tavs ieguvums būs kreatīvas komunikācijas metodes un rīki, kā sadarboties ar komandu, lai vairotu katra atvērtību un 100% iesaisti visos līmeņos. Iegūsti iedvesmu, lai radītu sev aizraujošu darba vidi, ko vari  saukt par sirds aizraušanos. 

Превью YouTube 1280x720 пикс (1).png

DIENAS RITMS

Pirmajā dienā: 8:30-9:15 ierašanās un reģistrēšanās

Pārējās dienās: 7:00-7:40 rīta sesija – kristāliskās elpas prakses savas enerģijas vairošanai.

Otrajā un pārējās dienās brokastis 8:00 -9:00

9:15 – 10:45 - Rīta sesijas I daļa – teorētiskā daļa

10:45 -11:00 Pauze

11:00 -13:00  Rīta sesijas  II daļa – teorētiskās daļas turpinājums vai praktiskā un interaktīvā daļa

13:30 Pusdienas un brīvais laiks

15:30 Pēcpusdienas praktiskā vai interaktīvā daļa

16:30 -18:30 Elpošanas prakse

19:00 Vakariņas: un brīvais laiks

20:15 Vakara Integrācija.

 

Pēdējā dienā noslēgums pl. 18:00 – Atvadīšanās un mājupdošanās.

PIRMĀ DIENA 

Ar ko sākas komunikācija? Komunikācijas ietekmes līmeņi. Sarunas no sirds vai prāta – kopīgais un atšķirīgais. Cieņpilnas komunikācijas koncepts. Elpošana savas komunikācijas transformācijai.

 

OTRĀ DIENA 

Efektīvas un neefektīvas komunikācijas plūsma starp iesaistošajām pusēm. Informācijas nodošanas un pieņemšanas taktikas. Veiksmes un neveiksmes komunikācijā ar komandu. Transformējošā elpošana enerģizācijai un spēkam.

 

TREŠĀ DIENA 

Sirds intelekta attīstīšanas tehnikas emociju savaldīšanai un enerģijas atgūšanai. Personības aspekti un kavējošās pārliecības komunikācijā. Transfromējošā elpošana sirds telpas aktivizēšanai.

 

CETURTĀ DIENA

Sirsnīga komunikācija darījumu vidē un vadībā. Holistiska vadītāja izpausme sadarbībā un sarunās ar komandu. Svinīgais noslēgums savas sirds komunikācijas manifistēšanai.

Kā nokļūt

KALNMUIŽAS PILS

 

Klusa vieta Kurzemē, kurā gūt lauku plašumu dabas veldzi un vienlīdz cieņpilnu atpūtas kompleksu, kurā baudīt greznību.

 

Aplūko vietu IG kontā

VADĪTĀJU BRĪVDIENU NORISES VIETA

kalnmuizas-pils2.jpg
kanmuizas-pils-3.jpg
kalnmuizas-pils1_edited.jpg
GURU_Leadership_bultas_baltas.png

SIRDS SARUNAS RADA SIRDS SILTUMU UN ATKLĀTĪBU

guru8.jpeg

DALĪBA VADĪTĀJU
BRĪVDIENAS LATVIJĀ

Ierobežots dalībnieku skaits: 20 vadītāji

 

Četru dienu programma 1,200 EUR

 

 • Kvalitatīvs un radošs 4 dienu klātienes pasākums

 • Atpūtas vieta komfortablā 2 -3 vietīgā istabiņā

 • 3 reizēja ēdināšana, sabalansēts veģetārs uzturs

 • Iekļauti visi izdales materiāli

 • Lektoru tēmas un metodes būs 100% jūsu lietošanā

 • Kopīgās telpas enerģija un turpinājums praktiskām meistarklasēm pēc pasākuma

Anchor 2

VĒLIES SAŅEMT AKTUALITĀTES?

Pievienojies Sirds Vadītāju pulkam un saņem informāciju par meistarklasēm

Paldies par kontaktu!

Sazinies ar mums!
GURU-Leadership

Ierobežots dalībnieku skaits: 20 vadītāji !!!

 

4 dienu programma 1,200 EUR

 

 • Kvalitatīvs un radošs klātienes pasākums

 • Atpūtas vieta komfortablā 2 -4 vietīgā istabiņā

 • 3 reizēja ēdināšana, sabalansēts veģetārs uzturs

 • Iekļauti visi izdales materiāli

 • Lektoru tēmas un metodes būs 100% jūsu lietošanā

 • Kopīgās telpas enerģija un turpinājums praktiskām meistarklasēm

Rudīte - T. 28118118

Gunta - T. 26512179

 

P.s. Tāpat kā jūs, arī mēs esam ikdienas nodarbē un sesijās, iespējams nevarēsim atbildēt zvanam - noteikti atzvanīsim.

 

Efektīvākai komunikācijai – atrakstiet e-pastu : rudite@vipcv.lv

 • Instagram

Seko jaunumiem @guruleadership

Gunta & Rudīte Fotogrāfs Sandis Lazda for edit-168.jpeg

KONTAKTI JAUTĀJUMIEM

bottom of page